Top Gear : Stunt School Revolution

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 127 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BBC Worldwide Ltd
Top Gear : Stunt School Revolution, oyunseverlere aksiyon dolu ve sıra dışı bir yarış oyunu deneyimi sunuyor.

Windows 8 ve üzeri işletim sistemli bilgisayar ve mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz Top Gear : Stunt School Revolution, klasik yarış oyunlarından farklı olarak sıradışı yarış deneyimi sunan bir yapım olarak dikkat çekiyor.

BBC'nin meşhur yapımı Top Gear adıyla ve yine BBC tarafından sunulan oyun, standart yarışların üzerinde bir aksiyon sunuyor. Oyunda modifiye edilmiş ilginç otomobillerle akrobatik hareketler sergilemek en temel amacınız olacak. Tabi başlarda bunu yapmakta zorlanacağınızı belirtmekte fayda var. Ancak zamanla oyuna alışınca başından kalkamayacağınızı da eklemek isterim.

Oyunun teknik özelliklerine değinecek olursak; boyutuna göre oldukça kaliteli grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fizik özellikleri de bununla paralel olarak son derece gerçekçi. Bunun dışında yarışabileceğiniz pist çeşitliliği de oyunu sıkıcılıktan kurtaran özellikler arasında. Şöyle ki; Grand Canyon, Alcatraz, Sydney Harbour, New York, Moskova, Londra ve Çin gibi gerçek şehirlerdeki yollarda yarışabiliyorsunuz.

Eğer siz de klasik yarışlardan sıkıldıysanız ve biraz adrenalin istiyorsanız Top Gear : Stunt School Revolution oyununu denemenizi tavsiye ederim.

İyi eğlenceler!

Top Gear : Stunt School Revolution indir